שיטת TI

מה זה בכלל TI?

שיטת TI מתאימה לשחיינים ותיקים המעוניינים לשפר את שחייתם, כמו גם לילדים ומבוגרים הלומדים לשחות לראשונה.

אנו מתמקדים בלימוד "חתירה" כבסיס טוב לשחייה בריאה ומיטבית. אין צורך לדעת את הסגנון לפני כן. למעשה, 70% מתלמידינו, לא ידעו  לשחות "חתירה" לפני שהגיעו אלינו.

השיטה מפרקת את השחייה ליחידות תנועה קטנות וקלות לביצוע. בסופו של התהליך, מצטרפות התנועות ונובעות זו מזו, עד לשחייה משוחררת, מהירה ונטולת מאמץ.

הלימוד בשיטת TI הופך את השחייה מעבודה מפרכת ומאמצת – לחוויה של ריחוף ועוצמה. מעבר להנאה החדשה הנגלית לנו בשחייה, ולאיכויות המדיטטיביות המתלוות אליה – תורמת הטכניקה שלמדנו  לבריאות השלד ולחיזוק הבריאות הכללית, והיא משפיעה גם על תחומי חיים נוספים, ומכוונת אותנו להתנהל בהם על פי עקרונות המיקוד והזרימה שנרכשו בגופינו.

שיטתTI  יכולה להפוך כל אחד מכם, לשחיין טוב יותר.

תלמידי הקורס הבסיסי משיגים תוך מספר שעות בלבד, שיפור בסגנון השחייה של 25% בממוצע. שחיינים מנוסים מספרים לנו כי מה שלמדו בעשר שעות של הדרכת TI, עולה על מה שלמדו בשנים רבות של אימוני שחייה רגילים. אנו יודעים איך להפוך אתכם, תוך זמן קצר, לשחיינים מצוינים.

TI יודעת להפוך כל אחד מכם – לשחיין מצוין. לא פלא שהיא הפכה להיות שיטת לימוד השחייה המובילה בעולם.

לשיטה פורצת הדרך עשרות בתי ספר ואלפי מורים מקצועיים ומוסמכים ברחבי העולם. בארץ, TI  הוא בית הספר הגדול ביותר ללימודי שחייה. במהלך שמונה שנות פעילותו, למדו במרכז הישראלי כבר עשרות אלפי תלמידים מרוצים.

אם חשבתם שלעולם לא תוכלו ללמוד לשחות היטב, או שאתם שוחים כבר שנים ללא כל שיפור ותחושת התקדמות, יש לכך סיבה מאוד פשוטה – מה שעוצר אתכם, הוא הדרך בה לימדו אתכם לשחות, ואפילו הדרך בה לימדו אתכם לחשוב על שחייה. אנחנו משוכנעים שבכל אדם מסתתר שחיין נפלא. אנחנו יודעים איך לגלות אותו.