נושא: הכל, כללי

חדשות TI – ניוזלטר אוקטובר 2010

פורסם ביום שלישי, 19/10/10
מאת גדי כץ מייסד TI ישראל

שלומות לכולם!1. שחיית מים פתוחים.
1.1 חציית תעלת למאנש במשחה שליחים. ב- 27 בספטמבר קבוצה של 5 שחיינים ישראלים הצליחה לצלוח את התעלה. תהיו רפויים – יש המון קליפים ומלל – הנה מקבץ:סיכום הצליחה, פרק ראשון: הסוף
סיכום הצליחה, פרק שני: התעלה
סיכום הצליחה, פרק שלישי: התמצאות
סיכום הצליחה, פרק רביעי: על קור ורגישות
סיכום הצליחה, פרק חמישי: הצולח הממוצע
סיכום הצליחה, פרק שישי: לוויתנים וגמלים
סיכום הצליחה, פרק שביעי: מורשת קרב
הצליחה בוידאו – חלק ראשון
הצליחה בוידאו – חלק שני
הצליחה בוידאו – חלק שלישי
וידאובלוג: היום הראשון
וידאובלוג: היום השני
וידאובלוג: היום השלישי
וידאובלוג: היום השלישי (ראיון)
וידאובלוג: היום הרביעי (אימון ראשון)
וידאובלוג: היום הרביעי (טבילה שנייה)
וידאובלוג: היום החמישי (על עוגיות)
וידאובלוג: היום החמישי Jammin (מאלתרים)
1.2 צליחת הכינרת לאורך. למי שעדיין לא צפה – במהלך ספטמבר שודרה כתבה ארוכה ביומן שישי של יאיר לפיד בערוץ 2 על חציית הכינרת.
טוטאל בלאק ג'ק – כתבה באולפן שישי של יאיר לפיד‚ ערוץ 2
שלושה קליפים מהצליחה באדיבות ובעריכתה של יעל קומפנו, ביתו של ברוך קומפנו:
טוטאל בלאק ג'ק – 3 סרטונים מהמשחה
1.3 משחה אכזיב. ב- 4 בספטמבר נערך משחה אכזיב. TI הייתה מעורבת בהרבה מובנים במשחה (יגאל בן ארי מרשות הטבע ואריק פרי האגדי ניהלו והפיקו). היה מדהים!
משחה אכזיב – סרטון
משחה אכזיב – מסלול GPS
תמונות ברזולוציה גבוהה
תחזית מזג האוויר של ערוץ 2 על רקע המשחה
1.4 אימוני ים. יצא לכם לשחות בשקיעה? לעשות אימון בים לפני ארוחת ערב? מקווים שעכשיו ייצא לכם יותר: לאלו שבוחרים לצאת מהקופסא הכחולה, האימונים מתקיימים פעמיים בשבוע (אימון שקיעה יחזור עם שעון הקיץ של 2011) בימים שונים בפיקוחו של מדריך TI אבי לוגסי ומדריכים נוספים. האימונים מיועדים לכל הרמות. עד לחורף הקר, שבוע האימונים בים ייראה כך:
– אימון בוקר: יום שלישי 07:45- 06:45
– אימון בוקר: יום רביעי 07:45- 06:45
וכן, אלו מכם התוהים – המדוזות עזבו אותנו סוף-סוף… לפרטים נוספים פנו למשרדי TI בטלפון 03-5400710 או במייל info@ti-swim.co.il.

2. אימונים, שינויים הודעות ומוצרים חדשים.
2.1 שיעור עם גדי כץ. אחת לחודש נציע שיעור עם גדי כץ ומדריכים נוספים שכולו טכניקה עבור רמות שונות של שחיינים. יש להירשם מראש בטלפון 03-5400710 או במייל. השיעורים יתקיימו בימי שני ב- 09:00 בבוקר בקאנטרי רמה"ש והעלות לשיעור היא 70 ש"ח. השיעור הקרוב יתקיים ב – 18 באוקטובר והשיעור הבא ייערך ב- 22 בנובמבר.
2.2 קבוצות ילדים. יש לנו מספר מכובד של קבוצות ילדים השוחות כל השנה כחוג שחייה. עדיף שתצפו בילדים שלנו שוחים – כל מילה מיותרת – התמונות מדברות בעד עצמן (ותודה למדריכת TI אור טיברג על ההדרכה, הצילום והעריכה). ילדי TI שוחים לכל הפרטים – אנא פנו למשרדי TI: 03-5400710.
2.3 קורס מדריכים. אנחנו גאים להודיע שקורס מדריכי TI נוסף נפתח בדצמבר הקרוב. עדיין לא מאוחר להירשם. למעוניינים – אנא פנו ללימור קולמן ולנר במשרד או במייל.
2.4 TI בנהלל. במהלך אוקטובר TI התחילה ללמד גם בנהלל בהדרכתו של דניאל קציר, מדריך TI ושחיין המים הפתוחים הטוב בישראל (מדורג מספר 9 בעולם). לפרטים נוספים הקישו כאן.
2.5 שינויים במבנה אימוני המאסטרס. החל מחודש אוגוסט מבנה האימונים החודשי של קבוצות המאסטרס ישתנה לסירוגין:
– שבוע בו כל האימונים הם אימונים עם דגש על הכושר הגופני (אימוני מהירות, אינטרבאלים וכד').
– שבוע בו כל האימונים ייערכו עם דגש על הטכניקה (בכל הרמות).
אבי לוגסי קיבל את ההחלטה וערך מספר ניסיונות שהתקבלו במשובים חיוביים מאוד. יודעי ח"ן מספרים שבאימוני הטכניקה ניתן לראות את אבי נכנס למים…3. מבצעים מיוחדים ללקוחות TI.
3.1 חבר מביא חבר. יש לכם חברים שאתם רוצים לעזור להם ללמוד לשחות? הם זכאים ל- 10% הנחה מאיתנו ואתם? ולכן אתם מקבלים DVD "תלמד להיות דג" במתנה!. רוצים לדעת איך זה עובד? הכל כתוב כאן.
3.2 קורס ייעודי לטריאתלטים ב- TI. קורס מזורז בן 6 מפגשים. הקורס מתאים לטריאתלטים פעילים השוחים 750 מ' חתירה רצוף. מטרת הקורס: ייעול טכניקת השחייה, הפחתת מס' התנועות לבריכה ושיפור ההישגים בשחייה בפרט ובטריאתלון בכלל. פרטים נוספים ניתן לקרוא כאן.

4. עמוד החדשות באתר TI. אנחנו מעדכנים את אתר TI כמעט מידי יום. כדי לעקוב אחרי כתבות והודעות שונות אנחנו מזמינים אתכם לבדוק את עמוד החדשות באתר. מצורפים לינקים לשלושה מאמרים נבחרים:

"הולכים אל הלא נודע…" אבישי טל מסכם (צליחת הלמאנש)
סיכום משחה אכזיב
מאמר של תלמידת TI תמר: על שיפור ולמידה

5. שיעורי הדגמה קרובים.
קאנטרי רמת השרון. שיעור הדגמה הקרוב ייערך ביום ראשון ה- 14.11.10 בשעה 19:00.
הולמס פלייס בגרנד קניון חיפה. שיעור ההדגמה הקרוב ייערך ביום חמישי ה- 15.11.10 בשעה 20:00.
בבריכת היישוב נופית. שיעור ההדגמה הקרוב ייערך ביום שישי ה – 19.11.10 בשעה 12:00.
ספייס נשר כרמל. שיעור ההדגמה הקרוב ייערך ביום שלישי ה – 24.11.10 בשעה 20:00.
חדש! בבריכת היישוב נהלל. שיעור ההדגמה הקרוב ייערך ביום חמישי ה – 4.11.10 בשעה 19:006. עמודנו ב- Facebook. מי מכם שעדיין לא הצטרף, נשמח מאוד אם תעשו כן:
לקבוצת TI ב- Facebook. לאורך זמן אנו מאמינים כי זו הדרך הטובה ביותר לשמור על קשר עם חברי הקהילה. נשמח אם תזמינו גם חברים-מכרים שלכם להצטרף לקבוצה.

כמו תמיד, מעודדים אתכם לשאול עוד ועוד שאלות במייל או בטלפון למשרדים: 03-5400710.

חודש רפוי!!!
צוות TI