מתחייבים שתצאו שחיינים

אנחנו לוקחים אחריות! אנחנו מתחייבים שבסיום הקורס התלמידים יהיו מסוגלים לשחות חתירה בריכה אחת בסגנון חלק וללא מאמץ, באופן משביע רצון. כדי להתרשם ולהבין – צפו כאן. את זה אף בי"ס/ מורה לשחייה אחר לא מבטיח! כאן המקום להדגיש שהאחריות מונחת גם על כתפי התלמידים!כדי להצליח יש לעשות שני דברים:

1.   להגיע לכל השיעורים
2.   
לתרגל בין שיעור לשיעור: פעמיים-שלוש בשבוע – 20-30 ד' כל פעם

אם אחרי 10 שיעורים התלמידים עדיין לא שוחים בריכה, כל מה שנדרוש הוא לרכוש עוד 5 שיעורים במחיר מופחת מאוד. ואם אחרי 15 שיעורים התלמידים עדיין לא למדו לשחות חתירה, נמשיך ללמד על חשבוננו עד שנגיע להצלחה.
מדוע אנו דורשים לרכוש עוד 5 שיעורים?
כי אנחנו חיים בישראל ואלמלא הדרישה, בסוף כל קורס היינו מקבלים מצעד של בקשות להמשך לימוד. הדרך שלנו לנטרל בקשות לא הוגנות היא לבדוק את רצינות הלקוחות והמחויבות שלהם להצלחה. מי שמשקיע עוד כסף נחוש להצליח ואנו משוכנעים שזה יקרה, גם אם זה ייקח עוד כמה שיעורים. יש לא מעט אנשים שעברו טסט שלישי ורביעי אבל בסוף למדו ונוהגים.
החברה שלנו מתקיימת וגדלה וצומחת רק בזכות פה לאוזן. בעקבות לקוחות מרוצים שמביאים עוד לקוחות מרוצים. אז בכל פעם שקורה מצב של לקוחות לא מרוצים– אנחנו דואגים להפוך אותם למרוצים ולדאוג שהם יצליחו. אחרי למעלה מעשור של פעילות, אפשר לספור על אצבעות יד אחת את התלמידים שנזקקו לשיעורים נוספים הדבר בנפשינו!